خرید لپ تاپ استوک, لپ تاپ استوک, مقالات

3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ

ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ

برای آشنایی بیشتر درباره 3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ باkharidland.com همراه باشید.

لپ تاپ استوک گیمینگ

بهترین انتخاب برای افرادی که علاقه ‌مند به بازی ‌های کامپیوتری می باشند، لپ تاپ استوک گیمینگ خواهد بود. شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود، لپ تاپ مخصوص بازی مناسب تان را خریداری نمایید.

خیلی از افراد بر این باورند که خریداری این مدل لپ تاپ ها برای کسانی که اصلا بازی ‌های کامپیوتری را انجام نمی ‌دهند نیز می‌ تواند بسیار مفید‌ باشد.

برای خرید لپ تاپ استوک مخصوص بازی برای اینکه بتواند بازی ‌ها را با کیفیت و همچنین سرعت بیشتری اجرا نماید، شامل سخت ‌افزارهای با کیفیت بالاتری نیز می باشد.

لپ تاپ های استوک، به لپ تاپ هایی می گویند که به دلایل مختلفی بسته بندی آن ها مخدوش شده و یا آکبند نمی باشند. در ادامه می خواهیم شما را با 3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ بیشتر آشنا کنیم تا در زمان خرید دچار مشکل نشوید.

خرید لپ تاپ گیمینگ

لپ تاپ گیمینگ

ویژگی های لپ تاپ استوک گیمینگ

لپ تاپ استوک گیمینگ دارای خصوصیات منحصر به فردی نیز می باشد که آن ها را نسبت به دیگر لپ تاپ ها متمایز می نماید.

در ادامه به 3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ خواهیم پرداخت.

 1. سرعت بالای لپ تاپ استوک گیمینگ
 2. پردازنده لپ تاپ استوک گیمینگ
 3. عمر باتری طولانی‌

سرعت بالای لپ تاپ مخصوص بازی

یکی از خصوصیات مهم لپ تاپ های گیمینگ سرعت بالا در آن ها می باشد.

 • سرعت بالا به معنای مدت زمان مصرفی جهت خاموش شدن سیستم است که این زمان در این لپ تاپ ها حدودا پنج ثانیه به طول خواهد انجامید.
 • این سرعت بالا جهت پردازش گیم ها در این نوع از لپ تاپ ها بسیار لازم و ضروری می باشد که به اجرای آسان تر برنامه های سنگین نیز کمک می نماید.
 • همچنین لپ تاپ استوک گیمینگ می تواند اطلاعات بیشتری را نسبت به دیگر لپ تاپ های معمولی پردازش و مدیریت نماید. در نتیجه عملکرد و کارایی بیشتری نسبت به سیستم های معمولی خواهد داشت.
 • به طور کلی استفاده از لپ تاپ های گیمینگ بسیار فوق العاده خواهد بود و لازم به ذکر می باشد که سرعت اجرای نرم افزارها نیز بسیار بالاتر از سیستم های معمولی است.
 • در لپ تاپ های گیمینگ از هنگامی که دکمه روشن شدن لپ تاپ را می ‌زنید، تنها سی ثانیه طول خواهد کشید تا آماده برای استفاده شود.

به ویژه این موضوع برای افرادی که اهل تجارت می باشند و همچنین در جلسات کاری مجبور خواهند بود تا لپ تاپ خود را روشن نمایند و از طریق آن اطلاعاتشان را به نمایش بگذارند نیز می ‌تواند بسیار مفید باشد.

معطل نمودن مشتریان در جلسه کاری تنها برای آن که سیستم هنوز روشن نشده است می‌ تواند باعث شرمندگی شود.

پردازنده لپ تاپ استوک بازی

معمولا مدل پردازنده در لپ ‌تاپ ها، دیگر مشخصات آن را مشخص خواهد کرد. برای مثال لپ ‌تاپ ‌هایCore i7 معمولا رم ، کارت گرافیک و … قوی ‌تری نیز نسبت به لپ‌ تاپ‌ های Core i5 دارند.

البته می بایست به این نکته توجه داشته باشید که منظور از مدل پردازنده تنها عددی که پس از کلمه Core i می‌ آید نمی باشد، بلکه سری پردازنده آن مهم خواهد بود و علاوه بر قیمت، بازدهی، مصرف باتری و همچنین توان پردازشی آن ‌ها با هم متفاوت است.

در موقع خرید لپ تاپ استوک گیمینگ به نسل پردازنده آن دقت نمایید. برای مثال در لپ تاپ هایی با پردازنده اینتل سری HQ قوی ترین پردازنده می باشد. پس از آن سری QM ، سری M  و در آخر سری U نیز قرار دارد.

لپ تاپ استوک گیمینگ

خرید لپ تاپ گیمینگ

عمر باتری طولانی‌

 • عمر باتری لپ تاپ های معمولی در زمان اجرای گیم کم تر خواهد شد. به این دلیل که برای انجام این کار طراحی و ساخته نشده اند.
 • گیم های کامپیوتری دارای مصرف باتری بیشتری نیز می باشند که در طراحی لپ تاپ گیمینگ به این ویژگی توجه شده است.
 • این باتری‌ ها دارای دوام بیشتری می باشند که برای ساعات بیشتری کار خواهند کرد. یعنی این نوع از باتری ‌ها با انجام کارها و همچنین استفاده از نرم افزارهای عادی تا ساعت ها ماندگاری دارند که می ‌توان بدون نیاز به شارژ مجدد از آن ها استفاده نمود.

علت سرعت بالا در لپ تاپ های گیمینگ

علت سرعت بالا در لپ تاپ های گیمینگ وجود پردازنده و یا همان CPU قدرتمند می باشد. پردازنده این نوع از لپ تاپ ها برای آن که می بایست به پردازش گیم های حجیم بپردازد، از قدرت بالاتری نیز برخوردار می باشد.

این پردازنده‌ ها می ‌توانند برای افرادی که نرم افزارهای سنگین را بر روی لپ تاپ خود اجرا می‌ کنند بسیار مفید باشد و سرعت عمل آن‌ ها را افزایش دهد.

خرید بهترین لپ تاپ استوک گیمینگ 2020

بهترین لپ تاپ استوک گیمینگ 2020

در نهایت اینکه

افرادی که اقدام به خرید لپ تاپ می کنند، سعی در بر طرف نمودن نیاز خود دارند. در نتیجه می بایست با توجه به آن چه که نیاز دارید، لپ تاپ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در گذشته لپ تاپ ها تفاوت های زیادی با یک دیگر نداشتند. ولی با پیشرفت تکنولوژی و همچنین نیازهای مخاطبان، تفاوت های گسترده ای در انواع لپ تاپ ها پدید آمد. هر شرکت سازنده لپ تاپ، سری بخصوصی از لپ تاپ های خود را برای گیمینگ طراحی می نماید. علت این کار استقبال زیاد از این نوع لپ تاپ بخصوص لپ تاپ استوک گیمینگ نیز می باشد.

اختلاف کیفیت در طراحی لپ تاپ گیمینگ با دیگر مدل ها موجب گردیده است که کاربران در انتخاب آن تحقیق نمایند و با توجه به خصوصیات ویژه آن ها نیز اقدام به خرید نمایند. بنابراین شما با در نظر گرفتن 3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ که در این مقاله به آن اشاره کرده ایم می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود اقدام به خرید گزینه مورد نیاز خود کنید.

مشاوران و کارشناسان ما نیز به عنوان راهنما پاسخگوی نظرات، انتقادات و سوالاتی هستند که با ما از طریق سایت kharidland.com در میان گذاشته اید.

سوالات مربوط به 3 ویژگی مهم لپ تاپ استوک گیمینگ

لپ تاپ استوک گیمینگ به چه مدل لپ تاپ هایی گفته می شود؟بهترین انتخاب برای کاربرانی که علاقه ‌مند به گیم های کامپیوتری می باشند، لپ تاپ استوک گیمینگ نیز خواهد بود. شما می توانید با توجه به نیاز و همچنین بودجه مورد نظرتان، لپ تاپ گیمینگ مناسب خود را خریداری کنید.

به چه لپ تاپ هایی، استوک می گویند؟لپ تاپ های استوک، به لپ تاپ هایی می گویند که به دلایل متفاوتی بسته بندی آن ها مخدوش گردیده و یا آکبند نیستند. که در مدل های مختلفی همانند لپ تاپ استوک گیمینگ می توانید آن ها را تهیه کنید.

منظور از سرعت بالا در لپ تاپ گیمینگ چیست؟منظور از سرعت بالا در لپ تاپ گیمینگ برای پردازش با سرعت بیشتر بازی ها می باشد. که به اجرای آسان تر برنامه های سنگین و همچنین گیم ها نیز کمک می کند. در لپ تاپ گیمینگ به دلیل سرعت بالا می تواند اطلاعات بیشتری را نسبت به سایر سیستم های معمولی پردازش و همچنین مدیریت نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *